Blog Menu

O nas

Daj się zainspirować do działania!

Pamiętaj, że miejsce pracy ma ogromny wpływ na to, jak pracujemy.
Profesjonalne i przyjazne otoczenie to pierwszy krok do rozwoju nas samych i naszej firmy.

Misja - Starówka Office

Misja

Z myślą o ludziach niezależnych, wolnych strzelcach i mikro przedsiębiorcach stworzyliśmy w samym sercu Bydgoszczy miejsce wyjątkowe, które inspiruje do działania. Starówka Office to przestrzenie biurowe w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla własnego biura. Udostępniamy nie tylko powierzchnie biurowe, ale także miejsce do spotkań biznesowych i dzielenia się pomysłami.

Własne biuro w centrum miasta - Starówka office

Własne biuro w centrum miasta

Starówka Office mieści się w samym centrum miasta, przy ul. Długiej w Bydgoszczy. Łatwy dojazd komunikacją miejską, możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w pobliżu oraz bliskość partnerów biznesowych to najważniejsze zalety naszej lokalizacji.
To właśnie w samym sercu miasta, w prestiżowej lokalizacji spotkasz ciekawych, ambitnych, niezależnych i inspirujących ludzi. Wystarczy, że dołączysz do naszej coworkingowej społeczności.

Nasz adres: ul. Długa 16, 85-034 Bydgoszcz

Elastyczne warunki - Starówka Office

Elastyczne warunki

W Starówka Office nie tylko wynajmiesz biuro na elastycznych zasadach. W naszej ofercie mamy także sale konferencyjne oraz wirtualne biuro, dzięki któremu zarejestrujesz własną działalność gospodarczą.
Oferujemy elastyczne warunki wynajmu, zawsze dostosowane do Twoich potrzeb. Działamy również jako inkubator przedsiębiorczości, który wprowadzi Twój biznes na wyższy poziom.

Najważniejsze zalety Starówka Office

Zespół Starówka Office

TC
Człowiek z głową pełną pomysłów, to idealny opis Tomasza. Jest twórcą i pomysłodawcą wielu regionalnych przedsięwzięć. Podstawą jego działań jest wiara w bydgoski biznes i jego możliwy rozwój. W wolnym czasie pasjonat wielu sportów, szybkiej jazdy i kultowych seriali oraz literatury kryminalnej.
Justyna Ratajczak / Dyrektor Zarządzający
Justyna to wszechogarniacz biznesu. Z powodzeniem wprowadzi na rynek nową firmę, doradzi jak rozwinąć istniejącą i znajdzie rozwiązanie na nierozwiązywalny z pozoru problem. Ma 100 pomysłów na godzinę i wszystkie realizuje. Fanka dobrego jedzenia, crossfitu i Volvo.

Agata Banaszkiewicz / PR&Marketing
Nasz PR&Marketing ogarniacz, pomoże w stworzeniu strategii marketingowej czy kampanii wizerunkowej, ale także w zorganizowaniu eventu. Prywatnie uwielbia serial Przyjaciele. W wolnym czasie zajmuje się projektem serwisu sportowego, dotyczącego siatkówki męskiej.
Magda Buze / TBC Investment assistant
Sprawy administracyjne i związane z organizacją biura, to dla Magdy drobnostka. W jej skrytce znajdują się Starówkowe skarby. Chętnie będzie pełnić funkcje asystentki, obsługiwać korespondencje i wszystko, co z administracją Waszej firmy związane. A po pracy uwielbia motocykle.