Blog Menu

Sale konferencyjne

Starówka Office sale konferencyjne oraz szkoleniowe zlokalizowane w Bydgoszczy. Każdą z sal dostosujemy do Twoich potrzeb i tego, na czym Ci zależy. Pomieszczenia te, możesz wynająć na godziny lub całe dnie. W zależności od Twoich potrzeb, sale szkoleniowo-konferencyjne pomieszczą od 6 do nawet 60 osób.

Cennik
Sala konferencyjna Bydgoszcz

Sala konferencyjno szkoleniowa (do 6 osób)

To przestrzeń idealna na mniejsze biznesowe spotkania lub wtedy, kiedy potrzebujesz popracować poza siedzibą swojej firmy. Najlepiej jednak sprawdza się przy szkoleniach, w których ważną rolę odgrywa bezpośrednia interakcja ze szkoleniowcem, a także przy np. procesach rekrutacji. Sala ta jest wentylowana, a jeśli potrzebujesz możemy wstawić do niej krzesło biurowe. Jesteśmy też otwarci na wszystkie Twoje potrzeby, a także na interakcje i jeśli tylko będziemy mogli Ci pomóc w jakimkolwiek problemie – na pewno to zrobimy. Nasza mała sala szkoleniowa to miejsce najczęściej wybierane wśród naszych klientów.

Zapewniamy

Sala szkoleniowa Bydgoszcz

Sala konferencyjno szkoleniowa (do 15 osób)

To pomieszczenie przeznaczone do większych spotkań firmowych lub szkoleń. Pomieści do 18 osób, wyposażona jest w telewizor, tablicę suchościeralną i – jeśli będzie taka potrzeba – rzutnik. Sala ta, sprawdza się jako miejsce szkoleń całych zespołów, a także do wszelkich spotkań biznesowych w większym gronie. Znajduje się ona na parterze, w bliskim otoczeniu naszej przestrzeni coworkingowej i aneksu kuchennego. Organizujemy tam wszystkie nasze szkolenia, ponieważ przy większej liczbie osób, nadal można poczuć bliską interakcję ze szkoleniowcem.

Zapewniamy:

Duża sala konferencyjna Bydgoszcz

Sala konferencyjno szkoleniowa (do 60 osób)

Największe pomieszczenie w naszej przestrzeni, przeznaczone na wszystkie wydarzenia, które skupiają wokół siebie większą grupę ludzi. Znajduje się on na drugim piętrze, a droga do niej prowadzi przez korytarze pełne inspiracji i biur naszych klientów. Szkolenia, wykłady, prelekcje czy konferencje – to wszystko może odbywać się w tym pomieszczeniu. Sala jest jasna i pełna światła. Najlepiej sprawdzają się tam spotkania kreatywne, które mają na celu generowanie pomysłów i rozwiązań dotyczących Twojego biznesu. Inspirujące teksty w ramkach pomagają zmotywować się wszystkim uczestnikom takiego spotkania.

Zapewniamy:

Udogodnienia w salach konferencyjnych

  • so-iconsDostęp do biur 24/7
  • so-iconsObsługa korespondencji
  • so-iconsMagazyn dokumentów
  • so-iconsRzutnik multimedialny
  • so-iconsDrukarka, skaner
  • so-iconsDarmowe, bezpieczne WIFI
  • so-iconsDarmowa kawa i herbata
  • so-iconsKlimatyzowane biura

Cennik

Sala Godzina Cały dzień Miesiąc
Sala konferencyjno szkoleniowa Sala do 6 osób 6 30 zł 150 zł -
Sala konferencyjno szkoleniowa Sala do 15 osób 15 50 zł 300 zł -
Sala konferencyjno szkoleniowa Sala do 60 osób 60 100 zł 550 zł -
Biuro na wynajem Cały miesiąc lub godzina 1-4 40 zł - 800 - 1400 zł
CoworkingInspirująca przestrzeń 18 15 zł 50 zł 250 zł
Sala Godzina Cały dzień Miesiąc
Sala konferencyjna Sala do 6 osób 6 30 zł 150 zł -
Sala konferencyjna Sala do 15 osób 15 50 zł 300 zł -
Sala kreatywnaOd 8 do 15 osób 4-6 25 zł 100 zł -

Podane ceny są cenami netto.

Nie wiesz, co będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojego zespołu? Kontakt

?Miejsce parkingowe

250 zł/msc

?Logo firmy na budynku

50 zł/msc

?Oferujemy wynegocjowane ceny na wydruki, projekty oraz strony internetowe. Współpracujemy z liderami na rynku.Archiwizacja dokumentów

50 zł/msc

?Wirtualny adres

50 zł/msc

?Obsługa korespondencji

50 zł/msc

?Wsparcie asystentki

200 zł/msc

?Obsługa telefoniczna

50 zł/msc

?Obsługa dedykowanego numeru tel.

100 zł/msc

?Prowadzenie kalendarza

100 zł/msc

Podane ceny są cenami netto.

so-quote

„Wynajęte biuro w Starówka Office doskonale sprawdziło się na samym początku rozwoju mojej firmy. Nie tylko dało mi przyjazną przestrzeń do pracy, ale poznałem też wielu przedsiębiorców, z którymi współpracuję do dzisiaj.”

Szymon Mikulski - Future Transport

Szymon Mikulski
Future Transport

so-quote

„Szukałem miejsca, w którym mógłbym spokojnie pracować. Wybór Starówka Office był dobrą decyzją. Lokalizacja w samym centrum Bydgoszczy, wygodne biurka, przyjazna atmosfera – czego chcieć więcej?”

Sebastian Zielinski - Extraliga.pl

Sebastian Zielinski
Extraliga.pl

so-quote

„Wynajęcie biurka w Starówka Office pozwoliło mi wyrwać się z codziennej rutyny. Praca w domu przestała mnie satysfakcjonować i trudno było mi znaleźć motywację do wykonywania kolejnych obowiązków. Praca wśród innych ludzi sprawiła, że znowu czerpię przyjemność z prowadzenia własnej działalności. Jest to również świetne miejsce na wynajem sale szkoleniowe Bydgoszczy.”

Michał Purol - Bertline

Michał Purol
Bertline

so-quote

„Nowoczesne, przyjazne i w dobrej lokalizacji, w samym centrum Bydgoszczy – te kilka słów doskonale opisuje Starówka Office. Świetne miejsce na prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Na pewno sprawdzi się w przypadku początkujących przedsiębiorców...”

Patryk Wesołowski - Goldwin Grupa Prawna

Patryk Wesołowski
Goldwin Grupa Prawna

Wypróbuj nas!

Przyjdź i przekonaj się osobiście jak wygląda nasze biuro oraz sale, poczuj coworkingową atmosferę pracy, porozmawiaj z naszymi doradcami i osobiście zadecyduj czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

lub dowiedz się więcej o nas