Blog Menu

Czego potrzebuje Twój biznes?

Starówka Office poza inspirującą przestrzenią dla biznesu, w której możesz spokojnie popracować, oferuje także szereg kompleksowych usług, które pozwolą rozwinąć się Twojej firmie.

Usługi dodatkowe

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my" H. Ford

Ideą Starówka Office jest pomoc w rozwoju Twojego biznesu. Identyfikując potrzeby dotychczasowych partnerów, stworzyliśmy 9 podstawowych elementów naszej oferty. Dążymy do tego, aby współpracujące z nami przedsiębiorstwa oddelegowały nam zadania niezwiązane bezpośrednio z podstawową działalnością danej firmy, dzięki czemu możliwe będzie skupienie swoich zasobów i środków finansowych na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań.

Działamy kompleksowo w wielu aspektach, ale także w wybranej dziedzinie. Przed rozpoczęciem współpracy i zaplanowaniem strategii, przeprowadzamy audyt i diagnozujemy potrzeby firmy po to, aby zaplanować wsparcie i wyznaczyć konkretne cele.

Wszystko po to, by Twój biznes wzniósł się na wyższy poziom!

 

starowka_finanse-01-kopia

starowka_ip-01

starowka_it-01-kopia

starowka_ksiegowosc-01-kopia

starowka_sprzedaz-01-kopia

starowka_szkolenia-01-kopia

starowka_marketing-01-kopia

starowka_co_working-01-kopia

starowka_prawo-01-kopia

?Miejsce parkingowe

250 zł/msc

?Logo firmy na budynku

50 zł/msc

?Oferujemy wynegocjowane ceny na wydruki, projekty oraz strony internetowe. Współpracujemy z liderami na rynku.Archiwizacja dokumentów

50 zł/msc

?Wirtualny adres

50 zł/msc

?Obsługa korespondencji

50 zł/msc

?Wsparcie asystentki

200 zł/msc

?Obsługa telefoniczna

50 zł/msc

?Obsługa dedykowanego numeru tel.

100 zł/msc

?Prowadzenie kalendarza

100 zł/msc

Podane ceny są cenami netto.

so-quote

„Wynajęte biuro w Starówka Office doskonale sprawdziło się na samym początku rozwoju mojej firmy. Nie tylko dało mi przyjazną przestrzeń do pracy, ale poznałem też wielu przedsiębiorców, z którymi współpracuję do dzisiaj.”

Szymon Mikulski - Future Transport

Szymon Mikulski
Future Transport

so-quote

„Szukałem miejsca, w którym mógłbym spokojnie pracować. Wybór Starówka Office był dobrą decyzją. Lokalizacja w samym centrum Bydgoszczy, wygodne biurka, przyjazna atmosfera – czego chcieć więcej?”

Sebastian Zielinski - Extraliga.pl

Sebastian Zielinski
Extraliga.pl

so-quote

„Wynajęcie biurka w Starówka Office pozwoliło mi wyrwać się z codziennej rutyny. Praca w domu przestała mnie satysfakcjonować i trudno było mi znaleźć motywację do wykonywania kolejnych obowiązków. Praca wśród innych ludzi sprawiła, że znowu czerpię przyjemność z prowadzenia własnej działalności. Jest to również świetne miejsce na wynajem sale szkoleniowe Bydgoszczy.”

Michał Purol - Bertline

Michał Purol
Bertline

so-quote

„Nowoczesne, przyjazne i w dobrej lokalizacji, w samym centrum Bydgoszczy – te kilka słów doskonale opisuje Starówka Office. Świetne miejsce na prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Na pewno sprawdzi się w przypadku początkujących przedsiębiorców...”

Patryk Wesołowski - Goldwin Grupa Prawna

Patryk Wesołowski
Goldwin Grupa Prawna

Wypróbuj nas!

Przyjdź i przekonaj się osobiście jak wygląda nasze biuro oraz sale, poczuj coworkingową atmosferę pracy, porozmawiaj z naszymi doradcami i osobiście zadecyduj czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

lub dowiedz się więcej o nas