Blog Menu

Usługi dla Twojego biznesu

Starówka Office poza inspirującą przestrzenią dla biznesu, w której możesz spokojnie popracować, oferuje także szereg kompleksowych usług, które pozwolą rozwinąć się Twojej firmie.

starowka_finanse-01-kopia

starowka_ip-01

starowka_it-01-kopia

starowka_ksiegowosc-01-kopia

starowka_sprzedaz-01-kopia

starowka_szkolenia-01-kopia

starowka_marketing-01-kopia

starowka_co_working-01-kopia

starowka_prawo-01-kopia

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my" H. Ford

Ideą Starówka Office jest pomoc w rozwoju Twojego biznesu. Identyfikując potrzeby dotychczasowych partnerów, stworzyliśmy 9 podstawowych elementów naszej oferty. Dążymy do tego, aby współpracujące z nami przedsiębiorstwa oddelegowały nam zadania niezwiązane bezpośrednio z podstawową działalnością danej firmy, dzięki czemu możliwe będzie skupienie swoich zasobów i środków finansowych na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań.

Działamy kompleksowo w wielu aspektach, ale także w wybranej dziedzinie. Przed rozpoczęciem współpracy i zaplanowaniem strategii, przeprowadzamy audyt i diagnozujemy potrzeby firmy po to, aby zaplanować wsparcie i wyznaczyć konkretne cele.

Wszystko po to, by Twój biznes wzniósł się na wyższy poziom!

Wypróbuj nas!

Przyjdź i przekonaj się osobiście jak wygląda nasze biuro oraz sale, poczuj coworkingową atmosferę pracy, porozmawiaj z naszymi doradcami i osobiście zadecyduj czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

lub dowiedz się więcej o nas