Blog Menu

Wsparcie dla starterów

Nikt z nas nie urodził się przedsiębiorcą, a tym bardziej specjalistą w wybranej dziedzinie. Każdy na pewnym etapie swojego rozwoju potrzebuje wsparcia i pomocy od innych osób. W Starówka Office poznasz osoby, które pomogą Ci ze wszystkimi formalnościami.

Wsparcie dla starterów

Wsparcie dla starterów

W Starówka Office pomożemy Ci założyć własną firmę. Powiemy, co musisz po kolei zrobić, aby uruchomić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Uzyskasz u nas pomoc licznych doradców, w tym księgowych oraz prawników. To w końcu nieodzowny element prowadzenia każdej firmy i nie zamierzamy zostawiać Ciebie z tym samego. Spotkasz się także z mentorami biznesowymi, którzy nakierują Twoją firmę na odpowiednie tory i pozwolą uniknąć błędów początkujących przedsiębiorców.

Inwestycje w startupy

Inwestycje w startupy

Jeśli masz świetny pomysł na biznes, ale brakuje Ci kapitału na rozwój, zgłoś go do nas. Jeżeli zauważymy rownież jego potencjał, możesz liczyć na nasze wsparcie finansowe i pomoc w jego realizacji. Razem urealnimy Twój pomysł, a wszystko po to, abyś osiągnął sukces.

Partnerzy - Starówka Office

Partnerzy

Każdy kiedyś zaczynał i popełnił niejeden błąd, my na szczęście mamy to już za sobą i chcemy tym doświadczeniem podzielić się z naszymi klientami. Współpracujemy z firmami z wielu branż, prawnej, księgowej czy reklamowej. Są to firmy z których prędzej przy później każdy przedsiębiorca będzie musiał skorzystać. My, jako ich partner, posiadamy specjalnie wynegocjowane warunki, które z chęcią zaoferujemy zainteresowanym.

Dowiedz sie więcej o nas